logo bonk Úvod Upratovanie Tepovanie Umývanie Ďalšie služby Kariéra Cenník/kalkulácia Kontakt Maliarske práce
BONK Bratislava

Kontakt pre upratovanie a tepovanie:

mobil:
0907 380 580

tel:
02/ 559 686 04

mail:
bonk@bonk.sk

Reklama a marketing: reklama@bonk.sk
upratovacie sluzby

Upratovanie firiem v Bratislave a okolí

umývanie BratislavaPonúkame Vám upratovanie pre firmy v Bratislave. Máme dlhoročné skúsenosti s upratovaním administratívnych budov, kancelárskych priestorov, obchodných, skladových priestorov a výrobných priestorov. Jednorázové upratovanie predstavuje: umývanie podláh, okien a výkladov, čistenie kuchynskej linky, spotrebičov, kúpeľní, wc. Pokiaľ ide o upratovanie vo firme, byte, alebo dome jednorázove upratovanie v sebe zahŕňa: čistenie a leštenie nábytku, umývanie dverí, obkladov, radiátorov, svietidiel, lámp. V mnohých prípadoch majú naši klienti záujem o ručné alebo strojové umývanie podláh. V takomto prípade je potrebné popresúvať nábytok, aby sme sa vedeli s našou technikou dostať na miesta, ktoré sú ťažko dostupné. Pri veľkých upratovaniach v meste Bratislava vieme zabezpečiť aj vysťahovanie kancelárií, skladov, pivníc vrátane pristavenia kontajneru a odvoz odpadu na skládku. Pravidelné upratovanie administratívnych budov, obchodov, kancelárií a priemyselných objektov. Táto ponuka platí len pre firmy v meste Bratislava, poprípade pre firmy v bližšom okolí. Štandardne upratovanie pre firmy väčšinou zahŕňa utieranie počítačov a inej kancelárskej techniky, utieranie stoličiek, leštenie kresiel a nábytku. Ponúkame vysávanie, zametanie a utretie umývateľných podlahových krytín. Okrem iného ponúkame vyprázdnenie a umytie odpadkových košov, popolníkov. V prípade, že máte špecifické požiadavky radi sa Vám prispôsobíme. Pre viac informácií prosím využite cenovú kalkuláciu, alebo telefonický kontakt.

Ponuka tepovania

Spoločnosť BONK ponúka komplexné upratovacie a čistiace služby v ktorých je zahrnuté aj tepovanie. Disponujeme skvelou technológiou, kvalitnými čistiacimi prostriedkami a skúsenými pracovníkmi. Viac informácií získate na tepovanie Bratislava.

Upratovanie kancelárií v Bratislave

upratovanie BratislavaZameriavame sa predovšetkým na upratovanie firiem v Bratislave. Ponúkame Vám jednorázove alebo pravidelné upratovanie kancelárskych priestorov, kolaudačné alebo generálne upratovanie. Naším klientom necháme vybrať deň a čas, ktorí im najviac vyhovuje. Flexibilita je u nás na prvom mieste, aby ste vy získali pohodu a nemuseli sa o nič starať. Upratovanie v kancelárií si vyžaduje okrem časovej flexibility aj správnu technológiu a upratovacie potreby, aby upratovanie bolo čo najefektívnejšie. Pokiaľ máte záujem o umývanie výkladov alebo výškových budov tak sme tu pre Vás. Disponujeme horolezeckou technikou a zamestnancami, ktorí sú špecializovaní na prácu vo výške.

 
“bottom_bg”