logo bonk Úvod Upratovanie Tepovanie Umývanie Ďalšie služby Kariéra Cenník/kalkulácia Kontakt Maliarske práce
BONK Bratislava

Kontakt pre upratovanie a tepovanie:

mobil:
0907 380 580

tel:
02/ 559 686 04

mail:
bonk@bonk.sk

Reklama a marketing: reklama@bonk.sk
upratovacie sluzby

Tepovanie v Bratislave

tepovanie BratislavaZverte Vaše koberce a čalúnený nábytok do rúk odborníkom. Upratovacia spoločnosť BONK má dlhoročnú históriu počas ktorej sme nazbierali množstvo skúseností v súvislosti s čistiacimi prostriedkami, technikou pri tepovaní a výberom tých najkvalitnejších strojov. Okrem viditeľnej čistoty našu prácu ocenia najmä alergici. Prach, špina, roztoče budú pre Vás už minulosťou. Okrem jednorázového tepovania firmám v Bratislave a okolí ponúkame pravidelné tepovanie. Naša spoločnosť sa dokáže prispôsobiť Vaším požiadavkám a vieme Vám dodať našich pracovníkov podľa potreby. Preto záleží len na Vás koľko krát mesačne, alebo týždenne budete mať záujem o naše pravidelné služby. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte, alebo požiadajte o cenovú kalkuláciu.

 

Tepovanie Bratislava a okolie

Tepovanie naša firmy vykonáva hlavne v meste Bratislava. V súčasnosti veľký záujem o tepovanie narastá v meste Svätý Júr a o tepovanie Pezinok. Rakúsko vo väčšej vzdialenosti od Bratislavy momentálne nerobíme. V prípade, že máte záujem o služby rakúskej spoločnosti odporúčame Vám tepovanie Viedeň.

Hlbkové tepovanie kobercov

Pri tepovaní používame technológiu firmy Kärcher. Tepovač nastriekava čistiacu zmes priamo do koberca, alebo do poťahu čalúneného nábytku. Vďaka dobre vyvinutej technológií stroj následne odsáva čistiacu zmes spolu s nečistotami späť do stroja. Vaše koberce a čalúnený nábytok sa tak zbavia prebytočnej vody. Následne ostávajú len mierne vlhké a do 6 hodín sú úplne suché.

Pre objednávku tepovania v Bratislave nás kontaktuje.

 
“bottom_bg”